8. března 2011 začíná vysílat nová televizní stanice Prima LOVE

 

 

 Že vám to dneska opravdu sekne? Ale upřímně, kdo si toho doopravdy všimne? Většinou bohužel jenom vaše kamarádky, ty jsou tu přece od toho. A taky na povídání o věcech, které jsou tak trochu „mezi námi děvčaty“, tedy ne jen o módě nebo o věčném tématu vztahů mezi bytostmi z Marsu a Venuše. Vzájemné sdílení podpory, pocitů a nálad je základem každé pořádné dámské partičky. A aby si je mohly všechny ženy a dívky užívat kdykoli, je tu nová televize Prima LOVE – první opravdový klub pro všechny, které už nikdy nechtějí být samy doma.

 

Rande s partou sympatických žen z těch nejlepších seriálů čeká na každou, která chce prožívat chvíle plné chuti čokolády a klapotu skvělých střevíčků – Prima LOVE přináší báječnou společnost pro každý den!

 

Bludištěm partnerských vztahů bloudí kolegové ALLY McBEALOVÉ, na právnickou praxi jim sotva zbude energie (všimly jste si, že vždycky všechno vyřeší, i když vlastně pořád jenom pijou kafe?). To sestřičky z NEMOCNICE MERCY se s tím moc nepářou. Ale i jim umí zamotat hlavu pohlední páni doktoři a pacienti. V DŽUNGLI RTĚNEK se sice vyznají dokonale, domácí starosti se ale nevyhýbají ani manažerkám – ať už mají boty od Blahnika, nebo tenisky. Napínavé a nečekané dějové přemety čekají na CHIRURGY, o ZOUFALÝCH MANŽELKÁCH nemluvě…

 

Roztancují a rozezpívají vás legendární středoškoláci, kteří si potrpí na GLEE, a co je nového, prozradí největší SUPERDRBNA z celého Manhattanu. Nemusíte se užírat nad hitparádou svých bývalých – v SEZNAMU EX je jedna květinářka, která se musí za jednoho z „ex“ dokonce provdat! Následky celé řady sňatků musí řešit i šílená FAMÍLIE – tři generace pod jednou střechou!

 

K tomu každý den spousta odpolední andělské přitažlivosti V NÁRUČÍ ĎÁBLA a osudová PRAVÁ TVÁŘ VÁŠNĚ – i telenovely mohou být moderní a s opravdovým, dokonce napínavým dějem.

 

Tím ale klubová nabídka zdaleka nekončí: v blízké budoucnosti pro vás chystáme další velké seriálové překvapení, seznámení s fenomenální Oprah a celou plejádu lifestylových pořadů.

 

„Programovou strukturu nové stanice jsme připravili pro všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. Chceme vybudovat Prima LOVE jako ženský klub, který se bude zajímat o všechny ty velké, ale i úplně malé věci, které mají ženy rády a o kterých si spolu tak rády povídají,“ shrnuje program i náladu nové televize generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

 

Prima LOVE bude mít pochopitelně originální a velmi aktivní profil na sociální síti Facebook a také své webové stánky.

 

Tvář a grafickou podobu televize Prima LOVE připravilo – tak jako v případě Prima COOL – grafické studio Oficina spolu s interním týmem on-air promotion.

 

Informace o možnostech naladění kanálu:

 

Satelitní distribuce

Satelit:               ASTRA 3B

Pozice:               23,5°E

Frekvence:        12.070 Ghz

Polarizace:        Horizontal
Symbolrate:      27.5 Msymb/s
FEC:                    3/4, (DVB-S)

Kódování:          Cryptoworks

Program bude přístupný na kartách SkyLink i CS Link

 

Kabelové televize

Kabeloví operátoři by měli Prima LOVE zařadit do svých základních nabídek sami, nejpozději v den startu vysílání 8.3.2011.

 

DVB-T vysílání

Program Prima Love je vysílán v rámci multiplexu 3 operátora Czech Digital Group z následujících stanovišť:

 

Název vysílače

Stanoviště

Kanál

Termín spuštění

 

BRNO-HÁDY

Brno - Hády

59

spuštěn

BRNO-MĚSTO

Brno, Barvičova

59

spuštěn

BRNO

Kojál

59

spuštěn

PRAHA

Cukrák

59

spuštěn

PRAHA-MĚSTO

Praha - město

59

spuštěn

ÚSTI NAD LABEM

Buková hora

55

spuštěn

PLZEŇ

Krašov

52

spuštěn

SUŠICE

Svatobor

52

spuštěn

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kleť

22

spuštěn

JIHLAVA

Javořice

30

spuštěn

TRUTNOV

Černá hora

60

spuštěn

OSTRAVA SLEZSKA  OSTR

vodárna Hladnov

32/39/48*

spuštěn

OSTRAVA

Hošťálkovice

39/48*

04/2011

JESENÍK

Praděd

51

10/2011

ZLÍN

Tlustá hora

25

11/2011

*Přechodný/finální kanál

 

Oficiální stránky stanice Prima Love jsou www.prima-love.cz